Меню
Главная Блог Знахідка 17 міжнародної виставки новітніх технічних рішень та обладнання для ресторанного бізнесу, параконвектомат XS Rational.

Знахідка 17 міжнародної виставки новітніх технічних рішень та обладнання для ресторанного бізнесу, параконвектомат XS Rational.

15.11.2016

З 1-3 листопада 2016 року в місті Київ, пройшла 17 міжнародна виставка новітніх технічних рішень та обладнання для ресторанного бізнесу. На даній виставці були представлені, такі нові зразки теплового обладнання, а саме пароконвектомати фірм: Abat, Angelo Po, Apach, Bartscher, Bourgeois, Convotherm, Dampak, Eksi, Electrolux, Fagor, Frosty, Garbin, GGG, Hendi, Lainox, MKN, Piron, PRIMAX, Rational, Retigo, Smeg, TECNOEKA, Unox, Zanussi . Однією з найцікавіших одиниць пароконвектоматов від компанії Rational, була представлена моделей Rational SCC XS. Пароконвектомат Rational XS - інтелектуальна кухонні система для приготування будь-яких страв з невеликими габаритами. Для нього завжди знайдеться місце на будь-якій кухні ресторану або будинку. Дана піч з глибиною всього 55,5 см, шириною 65,5 см, і висотою 56,7 см також оснащений усіма найважливішими функціями що і в звичайних моделях SelfCookingCenter.

Режим приготування:

  

Економічність:

Ви економите воду, електроенергію, час готування і догляду, зменшуєте обсяг відходів від їжі і витрата сировини. Так само, у Вас звільняється робоче місце до 30%, в порівнянні з іншими пароконвектоматів і 40-50% з іншим кухонним обладнанням.   

Завдяки 4-м інтелектуальним технологіям SelfCookingCenter® забезпечує якість страв, просте управління і економічність.

 

Оснащення пароконвектомата Rational XS:

Додаткові опції:

У свою чергу компанія "РесторанІнвест" здатна надати своїм клієнтам аналогічні пароконвектомати в ціну 50% від вартості нового обладнання з наданням гарантії 6 місяців 

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий


logo
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ Продолжить покупки

×

Обратный звонок