Меню
Главная Блог Посудомийне обладнання представлене на FoReCH 2016

Посудомийне обладнання представлене на FoReCH 2016

17.11.2016

З 1 по 3 листопада на міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2016 компаніями було  презентовано нову лінію тунельних посудомийних машин фірми Krupps з автоматизованим процесом завантаження посуду в робочу камеру. Тунельні посудомийки ідеально підійдуть для великих закладів громадського харчування.  Таке обладнання максимально спрощує роботу оператора, якому необхідно тільки поміщати посуд на конвеєр і знімати її з нього.

Фірма Krupps представила 7 різних моделей тунельних посудомийок з різними функціональними можливостями. Кожний може підібрати собі індивідуальний варіан

т, в залежності від потрібного розміру, потужності та продуктивності. Це можливо завдяки великій кількості комплектуючих деталей, які можуть вільно комплектувались під будь яке замовлення.

Тунельні посудомийні машини Krupps відрізняються своєю економічністю як по відношенню до води, так і до електроенергії.

Представлені посудомийні машини є касетними, що дуже зручно для закладів з різними розмірами та формами посуду.

Таким чином, інноваційні тунельні посудомийні машини від італійської компанії Krupps – це чудове рішення для закладу громадського харчування будь-якої пропускної спроможності. Гнучкість конфігурації дозволяє підібрати підходяще виріб для кожного конкретного підприємства. А якість пропонованої продукції забезпечує неперевершену чистоту посуду і істотну економію енергоресурсів.

Компанія «РесторанІнвест»  www.restoraninvest.kiev.ua приймала участь в міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH 2016. На виставці було представлено більше ніж 250 різних компаній та проведено багато цікавих та оригінальних тренінгів, мастер-класів від відомих шеф-поварів.

Компанія «РесторанІнвест» займається продажем б/в обладнання для кафе, ресторанів і столових, пропонує широкий вибір обладнання з приємними цінами.

Нами було порівняно цінову політику компаній, які продають нове посудомийне обладнання та нашої компанії, яка займається б/в обладнанням.

Ціни на нові фронтальні посудомийні машини  у компанії «Новий Проект» фірми  Apach починались з 40 000 грн, тоді як у нас б/в посудомийні машини такої ж якості коштують з 20 000 грн.

На нові купольні посудомийки у компанія «Маресто» ціни починались з 63 000 грн, а в компанії «Новий Проект»  з 84 000 грн. Ми можемо запропонувати посудомийну машину з такою ж якістю та потужністю починаючи з 30 000 гривень.

Посудомийки тунельного типу були представлені компаніями з ціною від 180 000 грн, ми можемо запропонувати ціну від 70 000 грн.

Крім приємних цін, компанія «РесторанІнвест» має свій сервісний центр з досвідченими спеціалістами і несе  гарантійні зобов’язання на б/в обладнання від 6 до 12 місяців.

Наявність посудомийних машин та їх ціни можна дізнатись на нашому сайті в розділі посудомийні машини б/в.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий


logo
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ Продолжить покупки

×

Обратный звонок