Меню
Главная Блог Нове покоління пароконвектоматів Electrolux

Нове покоління пароконвектоматів Electrolux

30.09.2016

Асортимент пароконвектоматів Electrоlux представлений серіями air- o -convect, air- o -speed і air- o -steam. 
       

Робоча камера і корпус всіх пароконвектоматів виконаний з нержавіючої сталі. Робоча камера має округлу конфігурацію кутових стиків для зручності очищення. Завдяки системі спрямованого повітряного потоку відбувається рівномірний розподіл тепла всередині робочої камери. Дверцята з подвійним панорамним склінням термічно інертної, а конструкція дверного замка дверей дозволяє закривати її навіть з зайнятими руками. Макc. робоча температура 300 С. 
     

Оптимальний обсяг завантаження пароконвектоматів ELECTROLUX будь-якої серії дозволяє підібрати обладнання для підприємств харчування різного формату. 
      

Висока якість страв, одержуваних в пароконвектоматах, забезпечується за рахунок застосування передових технологій і функцій, таких як програмування робочих циклів, точний автоматичний контроль протягом всього процесу приготування їжі. При цьому суворо дотримуються умови гігієни і мікробіологічної безпеки, підтверджені численними сертифікатами інститутів стандартизації, в тому числі і українським. 
    

ELECTROLUX пропонує також комплексне рішення по спільному використанню пароконвектоматів і апаратів швидкісного охолодження air-o-chill.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий


Товар добавлен в корзину
Оформить заказ Продолжить покупки
Обратный звонок